אירוע מוחי חדר בריחה נייד

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

אירוע מוחי חדר בריחה נייד שמח להציג את הגרסה הביתית של חדר בריחה. אם כבר עברתם חדר בריחה נייד כזה או אחר, אתם כעת צריכים להכיר את ה-ESCAPE BOX. או בעברית צחורה, קופסת בריחה. הנה כל מה שצריך לדעת על המשחק שכבר שיגע חצי עולם. מה כדאי לדעת על המשחק?

ESCAPE BOX הוא משחק בריחה מהחיים האמיתיים, במובן מסוים. זהו משחק פאזל פיזי, חי, שבו שחקנים משתמשים ברמזים וחידות כדי להשלים את המטרה למצוא את המפתח ולברוח מהחדר תוך 60 דקות או כדי לפתור חידות שונות. ברוב המקרים, המטרה של ESCAPE BOX היא למצוא את המפתח ולברוח מהחדר תוך 60 דקות על ידי השלמת סדרה של חידות ורמזים. השחקן יצטרך לעבוד יחד עם שחקנים אחרים על מנת לפתור את הרמזים הללו, מה שמאוד משפר את האינטראקציה בין אנשים ושחקנים. עוד על אירוע מוחי חדר בריחה נייד בשורות הבאות:

קופסת בריחה – הגרסה הביתית למשחק ששיגע חצי כדה"א

ESCAPE BOX הוא משחק שבו שחקנים נעולים בחדר וצריכים למצוא רמזים ולפתור חידות כדי לצאת. יש לדעת כי, למשחק הזה יש הבדלים רבים מחדרי הבריחה המקוריים. לדוגמה, ESCAPE BOX הוא משחק שנועד רק למס' מוגבל של אנשים אחד לכל קופסה, בעוד חדר בריחה יכול להכיל 10 אנשים ומעלה. המטרה של ESCAPE BOX היא למצוא רמזים ולפתור חידות כדי לצאת מהקופסה, מה שיכול לקחת עד 60 דקות. מה עוד חשוב לדעת על אירוע מוחי חדר בריחה נייד? המשיכו לקרוא:

ESCAPE BOX הוא משחק שדומה לחדר בריחה. זהו משחק פיזי ומשחק חשיבה, שבו אתה צריך לפתור חידות וחידות כדי לנצח. ההבדל העיקרי בין ESCAPE BOX לחדר בריחה הוא של-ESCAPE BOX אין הגבלת זמן. אם מתחשק לכם להפסיק ולהמשיך במועד מאוחר יותר את המשחק, אין כל בעיה עם זה.

אירוע מוחי חדר בריחה נייד שמח להציג את הגרסה הביתית של חדר בריחה. אם כבר עברתם חדר בריחה נייד כזה או אחר, אתם כעת צריכים להכיר את ה-ESCAPE BOX

אסקייפ בוקס: קופסת בריחה ללא לחץ של זמן!

השחקן יכול לקחת כמה זמן שהוא רוצה לפתור את החידות, מה שהופך את המשחק מתאים יותר לאנשים שאינם טובים בפתרון חידות במהירות, או שאינם טובים מאוד בפתרון חידות באופן כללי. כך, השחקנים יכולים לחדד את כישרון פתרון החידות שלהם בזמנם החופשי וללא כל לחץ. ללא סטרס מיותר, בלי לחצים וברוגע – שחקו לכם וברחו מהחדר.

ESCAPE BOX היא הגרסה הביתית של חדר בריחה, מכיוון שהמשחק מאפשר לשחקנים לשחק בכל מקום שהם רוצים בקצב שלהם, מה שהופך אותו לנגיש יותר מחדרי בריחה אמיתיים. כפועל יוצא מכך, אסקייפ בוקס מתאים לכל סוגי האירועים החברתיים, מפגשים עם חברים, זמן איכות עם המשפחה ועוד. מה היתרונות של אירוע מוחי חדר בריחה נייד? הנה הם:

אילו יתרונות ניתן קיימים באירוע מוחי חדר בריחה נייד?

יתרונות משחקי חשיבה חברתיים כמו קופסת בריחה (ESCAPE BOX)

ESCAPE BOX הוא משחק חשיבה חברתי, שנועד לחזק את הקשרים המשפחתיים ולשפר את היכולות הקוגניטיביות. זהו משחק פתרון חידות מבוסס צוות, שבו שחקנים עובדים יחד כדי לפתור את הרמזים ולברוח מהחדר. המטרה של ESCAPE BOX היא שכל צוות ימצא דרך לצאת מחדר נעול על ידי פתרון חידות. הפאזלים נועדו לעורר אינטראקציות חברתיות וכישורי חשיבה יצירתית, וזה יתרון משמעותי במשחקים אלו.

אירוע מוחי חדר בריחה נייד יוצר סביבה המעודדת אנשים לעבוד יחד כדי לפתור בעיות, לפתח אסטרטגיות חדשות ולבנות זיכרונות עם החברים והמשפחה שלהם. זהו משחק חדר בריחה שעוזר לך לשפר את כישורי החשיבה החברתית וכישורי שיתוף פעולה על ידי אינטראקציה עם אחרים בצורה מהנה ואינטראקטיבית במיוחד.

אירוע מוחי חדר בריחה נייד יוצר סביבה המעודדת אנשים לעבוד יחד כדי לפתור בעיות, לפתח אסטרטגיות חדשות ולבנות זיכרונות עם החברים והמשפחה

חיזוק הקשרים המשפחתיים עם קופסת בריחה (אסקייפ בוקס)

ESCAPE BOX הוא משחק חדר בריחה שיעזור לכם לפתור חידות וליצור אינטראקציה עם שחקנים אחרים, מה שיכול לעזור לכם לחזק את הקשרים המשפחתיים ולשפר את היכולות הקוגניטיביות שלכם. משחק החשיבה החברתית הזה ניתן לשיחוק על ידי אנשים מכל הגילאים. זוהי דרך מצוינת לשפר יכולות קוגניטיביות וכישורי פתרון חידות, יכולות ליצור אינטראקציה חברתית מניבה ועוד.

יצירתיות, שיתוף פעולה ופתרון חידות, הם המרכיבים המרכזיים של ESCAPE BOX. על הדרך, אתם זוכים גם לזמן איכות מעולה יחדיו. המשחק הזה תוכנן על ידי מומחים בתחום החינוך שהמציא כל מיני חידות לשחקנים לפתור, ממשחקי מילים ועד בעיות מתמטיקה.

אירוע מוחי חדר בריחה נייד הינו משחק חשיבה ומשחקי חשיבה חברתית הם דרך מצוינת לשפר אינטראקציות חברתיות ולחזק את הקשרים המשפחתיים

לאילו גילאים מיועדת קופסת בריחה?

משחקי חשיבה חברתית הם דרך מצוינת לשפר אינטראקציות חברתיות ולחזק את הקשרים המשפחתיים. ESCAPE BOX היא חברה המייצרת חדרי בריחה לאנשים בכל הגילאים. יש סוגים שונים של חדרים ברמות קושי שונות. ישנם חדרים קלים ביותר ופופולריים בקרב ילדים, בעוד שיש גם חדרים קשים ביותר ובדרך כלל מומלצים רק למבוגרים ולבני נוער.

ל-ESCAPE BOX יש סוגים שונים של חדרים ברמות קושי משתנות, כאשר החדר הקל ביותר, בדרך כלל מומלץ לילדים בגילאי 5-10 שנים, בעוד שהחדר הקשה ביותר, מומלץ למבוגרים ולבני נוער מגיל 13+ או אפילו 18+.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
די ג'י לאירועים

DJ הוא אדם שמשלב מוזיקה מוקלטת עם נגינה חיה בזרימה מתמשכת של קצב, או פשוט פעולת השמעת מוזיקה מתקליטים, תקליטורים