חדר בריחה נייד מחיר

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

חדר בריחה נייד מחירחדר בריחה הוא למעשה משחק חברה מציאותי. במשחק זה אנשים ננעלים בחדרים מסוגים שונים בקונספטים מיוחדים ביחד עם משתתפים אחרים. הרעיון של חדר הבריחה הוא להצליח להימלט מהחדר על ידי פתרון של חידות שונות תוך זמן מוגבל כאשר בדרך כלל מדובר ב-60 דקות. לשם כך יש לשתף פעולה עם שאר הצוות ולהבין את הרמזים השונים שיעזרו לנו לברוח מהחדר. אז מהו חדר בריחה נייד ומה המחיר שלו? 

 

חדר בריחה נייד מחיר- מה זה? 

חדר בריחה נייד, הוא משחק שמביא את אותה התחושה של חדר בריחה אליכם הביתה. במשחק יהיה עליכם לפתור מגוון חידות על מנת להגיע לפתרון התעלומה. כל משחק כזה מורכב ממגוון רחב מאוד של חפצים מיוחדים, גאדג'טים מכניים ואלקטרוניים, חפצי משחק, תפאורה ייחודית ועוד. גם בחדר בריחה נייד, יהיה לרשותכם זמן מוגבל של כשעה אחת על מנת לפתור את החידות, וכמובן שגם כאן עבודת צוות ושיתוף פעולה הם המפתח. 

 

חדר בריחה נייד מחיר- מדוע הם פופולריים?

חדרי בריחה ניידים הפכו לאחת הפעילויות הפופולריות ביותר ויש לכך שתי סיבות מרכזיות- 

    • חדר בריחה נייד- הסוד טמון במילה נייד. חדרי הבריחה הניידים הפכו לפעילות פופולרית בזכות הניידות שלהם. חדרי הבריחה הניידים מגיעים לכל הארץ ופותרים את בעיית המיקום המרוחק לכולם. כך אם אתם רוצים לקבל פעילות מהנה מבלי לנסוע שעות בשבילה, תוכלו להזמין חדר בריחה נייד אליכם הביתה ולהנות מפעילות מהנה מבלי להתאמץ. 
    • קבוצות גדולות- חדרי הבריחה הרגילים לא מתאימים לקבוצות גדולות מאוד. ברוב המקומות ניתן להיכנס בקבוצות קטנות של כ-4-6 משתתפים. חדרי בריחה ניידים לעומת זאת, מאפשרים להנות ממשחקים בקבוצות גדולות. בחדרי בריחה ניידים אין הגבלה של מקום קבוע כך שניתן להשתמש בחלל גדול ולשחק אפילו בכמה קבוצות במקביל. 

להתאים את חדר הבריחה הנייד לקבוצות בגדלים שוניםחדר בריחה נייד מחיר- למי זה מיועד?

אין תשובה אחת לשאלה הזו מאחר וחדרי בריחה ניידים מתאימים בעצם לכולם. כל מי שרוצה יכול להזמין חדר בריחה נייד ולהנות מהחוויה גם בבית. הדבר מתאים לאירועים חברתיים, לאירועי חברה של בתי עסק, סתם למפגש משפחתי מהנה שאתם רוצים לתת לו טוויסט כיפי ועוד. קיימים חדרי בריחה ניידים רבים ומגוונים כך שתוכלו להתאים את חדר הבריחה הנייד לקבוצות בגדלים שונים, בגילאים שונים, באווירה שאתם מעוניינים לקבל. תוכלו להנות מחדר בריחה נייד עם קבוצה קטנה של 5 משתתפים או שתוכלו לבחור בחדר בריחה נייד לכמות משתתפים גדולה יותר. ניתן לערוך תחרות בין הצוותים השונים, לגבש בין המשתתפים, לבחון יכולות של כל אדם וכל מה שתבחרו. 

 

חדר בריחה נייד מחיר- מה צריך?

אחת השאלות הנפוצות ביותר היא מה צריך בשביל חדר בריחה נייד. אנשים רבים מפחדים להזמין אליהם הביתה את המשחק מאחר והבית שלהם קטן מידי, או לא יצליח להכיל את המשחק. אז תנו לנו להרגיע אתכם. בשביל המשחק אתם לא צריכים כמעט כלום ואפילו תוכלו להסתפק בחלל לא גדול. 

לחדרי בריחה ניידים שמיועדים לעשרה אנשים מקסימום תוכלו להסתפק בשטח של כ-25 מטר רבוע. ברוב חדרי הבריחה הניידים, כל החפצים והאלמנטים במשחק עובדים על סוללות כך שאתם לא צריכים חיבור לחשמל או באינטרנט אלחוטי ותוכלו גם לרדת לגינה מתחת לבית, אם תרצו. עם זאת, בימים קרים או חמים מידי כן תהיה עדיפות לחלל מקורה וממוזג, בעיקר בשביל נוחות המשתתפים. יש לקחת בחשבון כי קיימים חדרי בריחה שמחייבים חיבור לחשמל וקיימים חדרי בריחה שמחייבים מקום חיצוני מאחר ויש לבנות מתחם ותפאורה. לכן, בדקו זאת מראש. 

חדר בריחה נייד מחיר- אז כמה זה עולה?

קשה לענות על השאלה הזו באופן חד משמעי מאחר שהמחיר של חדר בריחה נייד מושפע מגורמים שונים כמו החברה ממנה אתם מזמינים את חדר הבריחה, סוג חדר הבריחה, כמות המשתתפים, גיל המשתתפים ועוד. ריכזנו לכם את הגורמים המשפיעים על המחיר- 

  • המחיר של חדר בריחה נייד משתנה לחברה לחברה. לכן, ערכו השוואת מחירים בין החברות השונות ובדקו מה כל חברה מציעה בתמורה למחיר שהיא מבקשת. כך תוכלו לבחור בחברה שמציעה את המחיר הנוח ביותר לתמורה שהיא מציעה. 
  • המחיר של חדר בריחה נייד משתנה בהתאם לסוג החדר הנייד. קיימים חדרי בריחה ניידים בהם יש להקים מתחם שלם הכולל קירות וחדר בקרה חיצוני או חדרים שמגיעים ויש להקים מתחם חדרי בריחה עם תפאורה מיוחדת וציוד מלא של חידות ומשימות מאתגרות. לעומת זאת, קיימים חדרי בריחה ניידים בהם מחלקים קופסאות על שולחנות ויש לפתור את החידה על גבי השולחן. מדובר בשתי חוויות מסוגים שונים, כאשר כל אחת מהנה בדרך שלה והמחיר יושפע מכך באופן משמעותי. 
  • המחיר של חדר בריחה נייד משתנה בהתאם למשך זמן המשחק. קיימים חדרי בריחה ניידים קצרים שאורכים כ-30 דקות ואילו חדרי בריחה של שעה וחצי. כמובן שמשך הזמן של המשחק יושפע מסוג החדר ואופי הפעילות בו. 
  • המחיר של חדר בריחה נייד משתנה בהתאם לכמות המשתתפים. האם מדובר במשחק יחסית קטן של כארבעה משתתפים או שמדובר בקבוצה גדולה. במידה שמדובר בקבוצה גדולה ייתכנו מספר סבבים שיופעלו באותו היום מה שישפיע על המחיר גם כן. 
  • המחיר של חדר בריחה נייד משתנה בהתאם לגיל המשתתפים. האם מדובר בחדר בריחה נייד לילדים שמצריך גם איש הפעלה שייתן רמזים ויסייע לילדים בפתרון החידות? 
  • המחיר של חדר בריחה נייד משתנה בהתאם לכמות הקבוצות. במידה שמדובר בהפעלה של קבוצה אחת, כל עלויות השינוע, ההקמה והמפעילים יהיו על הקבוצה הזאת. לעומת זאת, במידה שיש יותר מקבוצה אחת שמשחקת, העלויות על השינוע, ההקמה והמפעילים יתחלקו בין הקבוצות וכך העלות למשתתף תרד. 

בממוצע, חדר בריחה נייד ינוע בין 100 לבין 200 שקלים למשתתף, בהתאם לגורמים שציינו מעל. 

חדר בריחה נייד מחיר
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email