חדר בריחה נייד לילדים עלות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

עבור חדר בריחה נייד לילדים עלות משתנה בהתאם לפרמטרים רבים אשר בהם נתעסק היום. אם אתם חושבים על חדר בריחה כהפעלה לילדים או כל סיבה אחרת, יש מגוון דברים שאתם צריכים לדעת. בעבר לא היה את המושג של חדר בריחה נייד ולמעשה, היום הוא הפך לפופולרי מאוד, בעיקר בעקבות הסגרים שהיו בשנים האחרונות. אם אתם חושבים על הפעלה מיוחדת לילדים שלכם או למשפחה כולה, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על חדר בריחה נייד לילדים עלות, הפעלה, קונספט ועוד.

למה דווקא חדר בריחה נייד?

יש מגוון יתרונות לחדר בריחה נייד, היתרון הראשון יבוא לידי ביטוי בכך שאתם לא באמת צריכים להיתקע שעות בפקקים כדי לקבל את התמורה אליה שילמתם, אלא אתם קובעים מקום מראש שם תתבצע הפעילות. מלבד לכך, אתם יכולים לערוך את הפעילות באופן עצמאי בבית ורק לקבל את החבילה של חדר הבריחה. בשונה מחדר בריחה רגיל, כאשר מדובר על חדר בריחה נייד אנחנו יכולים לחסוך לעצמנו לא מעט כסף. המחיר בדרך כלל עבור חדר בריחה סטנדרטי יעלה בין 100 ועד 120 ש"ח. כאשר אנחנו מסתכלים על חדרי בריחה ניידים, המחירים יהיו יותר נמוכים למרות עלויות ההובלה. הסיבה לכך היא בדרך כלל כמות משתתפים גדולה יותר.

כמו כן, יש לנו מגוון רחב מאוד של אפשרויות בכל הנוגע לחדרי בריחה ניידים, אין לנו מגבלה משמעותית של מקום ברוב המקרים ולכן, החוויה הופכת להרבה יותר מהנה. חדרי בריחה ניידים מתאימים לימי הולדת, הפעלות, ימי גיבוש והרשימה עוד ארוכה. המחיר אותו אתם משלמים מושפע ממספר רב של קריטריונים ולכן, עבור חדר בריחה נייד לילדים עלות שונה בכל פעם. הנה כל הקריטריונים אשר משפיעים על המחיר שתשלמו:

עבור חדר בריחה נייד לילדים עלות משתנה בהתאם לפרמטרים רבים אשר בהם נתעסק היום

חדר בריחה נייד לילדים עלות – פרמטרים משפיעים

  1. כמות משתתפים – המחשבה היא שככל שיהיו יותר משתתפים ככה אנחנו נשלם יותר, אך היא לא בדיוק נכונה. בדרך כלל, המחיר אשר ייקבע יהיה בהתאם לראש וככל שיהיו יותר משתתפים המחיר הכללי לראש יורד. לדוגמא, עבור 10 משתתפים המחירים יכולים להיות 100 ש"ח לראש ואילו עבור 14 משתתפים המחיר כבר יורד ל-90 ש"ח וכן הלאה. אולם, פרמטר זה לא תמיד יהיה רלוונטי כאשר אתם בוחרים את כמות המוזמנים ואתם משלמים על כל הפרויקט.
  2. מיקום – המיקום בו תבחרו לקיים את האירוע משפיע גם הוא על המחיר. החברות המקצועיות מעניקות שירות בכל רחבי הארץ, אך המחיר אותו תשלמו יהיה מושפע גם ממחירי ההובלה של החברה. ברגע בו המרחק יהיה משמעותי, המחיר יעלה לפי הקריטריונים של החברה.
  3. קונספט – המחיר מושפע גם מהציוד שאותה חברת ההובלה צריכה להביא או להכין במקרה הצורך. יש ציוד שהוא יקר יותר ויש ציוד שהוא זול יותר, כמו כן גם ההפעלה קשורה לקונספט. במקרה בו יש צורך במפעיל המחיר גם הוא עולה. לכן, לקונספט יש השפעה רצינית על המחיר אותו תשלמו לחברה המבצעת.
  4. חברה מבצעת – המחירים בין החברות המקצועיות יהיו יחסית דומים, אך גם שם אפשר לראות פער. יש חברות מקצועיות ויש חברות פחות מקצועיות. עבור חדר בריחה נייד לילדים עלות אשר משתנה בהתאם למקצועיות של החברה והרמה שהיא מציגה בעת הפעילות.

המחיר אותו אתם משלמים מושפע ממספר רב של קריטריונים ולכן, עבור חדר בריחה נייד לילדים עלות שונה בכל פעם

אז כמה זה עולה לי?

כדי לקבל מחיר מדויקת מהחברה שאליה אתם פונים אתם צריכים להגיע עם כל המידע הנדרש. בתור התחלה, אתם צריכים לדעת כמה משתתפים יהיו. תמיד יש בתל"מים וביטולים ברגע האחרון, במיוחד בתקופה הזאת של הקורונה. לכן, רצוי לשמור על טווח מסוים של משתתפים. בדרך כלל, חברה מקצועית תגבה כסף לפי ראש, אבל בטווח מסוים. לדוגמא, מעל עשרה משתתפים המחיר יהיה X מעל 16 משתתפים המחיר יהיה Y וכן הלאה. לכן, יש לכם טווח לתמרן בו ועדיין המחיר לא ישתנה.

כמו כן, אתם צריכים לדעת בדיוק איפה אתם מתכוונים לקיים את האירוע, האם זה בבית שלכם או שזה במקום חיצוני ויש צורך במפעיל. מפעיל יכול להיות עבור קבוצה גדולה של ילדים, יש מקרים בהם אין באמת צורך במפעיל כאשר אתם בוחרים לעשות חדר בריחה לילדים בחיק המשפחה. המחירים בדרך כלל ינועו החל מ-50 ש"ח לראש אך הדרך הטובה ביותר לקבל את המחיר המדויק היא על ידי יצירת קשר עם החברה.

חדר בריחה נייד לילדים עלות משתנה, אבל תמיד עדיף לשלם מעט יותר ולקבל תמורה הרבה יותר גדולה

איך נבחר חברה מקצועית?

כפי שהבנתם יש לבחירת החברה השפעה רבה על המחיר, אבל לא רק על המחיר. בחירה בחברה שאינה מקצועית יכולה להפוך את החוויה שלכם לפחות נעימה. חברה מקצועית צריכה לדעת איך להתמודד עם ילדים, איך לגרום להם לפעול כמו שצריך ולהעצים אותם. לא פשוט לעבוד עם ילדים, במיוחד כאשר מדובר על כמות גדולה. כמו כן, התוכן אותו החברה מייצרת חייב להיות תוכן ברמה גבוה, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת היצירתיות.

הדרך הטובה ביותר לבחור חברה מקצועית היא על ידי סקר שוק לפני שאתם סוגרים כל עסקה. עליכם לבחון את כל האפשרויות שיש לכם בשוק ולהבין מהו הניסיון והמוניטין של כל חברה. עבור חדר בריחה נייד לילדים עלות משתנה, אבל תמיד עדיף לשלם מעט יותר ולקבל תמורה הרבה יותר גדולה. ברגע בו אתם חוסכים בכסף, אתם יכולים לקבל תמורה לא הולמת שבעצם רק תכניס אתכם ליותר "בעיות" ואולי גם אכזבה במהלך האירוע. עוד פרמטר אשר יעזור לכם למצוא חברה מקצועית הוא לפי המיקום בו החברה מעניקה את השירותים שלה, חברה שמעניקה את השירותים שלה בכל רחבי הארץ תהיה חברה מקצועית יותר.

חדר בריחה נייד לילדים
שתפו פוסט זה