כמה עולה חדר בריחה נייד?

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

כמה עולה חדר בריחה ניידחדרי בריחה ניידים הפכו לאחת הפעילויות המגבשות, המהנות והפופולריות. כאשר אתם מזמינים חדר בריחה נייד אתם נהנים מפעילות משותפת מבלי להתאמץ עבורה, שכן הכול מגיע אליכם הביתה. אז מהו חדר בריחה נייד וכמה הוא עולה? תחילה נבין מהו חדר בריחה. חדר בריחה הוא למעשה משחק חברה מציאותי. במשחק זה אנשים ננעלים בחדרים מסוגים שונים בקונספטים מיוחדים ביחד עם משתתפים אחרים. הרעיון של חדר הבריחה הוא להצליח להימלט מהחדר תוך זמן מוגבל על ידי פתרון של חידות בשיתוף פעולה. 

אז מהו חדר בריחה נייד?

חדר בריחה נייד, הוא משחק שמביא את אותה התחושה אליכם הביתה. במשחק יהיה עליכם לפתור מגוון חידות על מנת להגיע לפתרון התעלומה. כל משחק כזה מורכב ממגוון רחב מאוד של חפצים מיוחדים, גאדג'טים מכניים ואלקטרוניים, חפצי משחק, תפאורה ייחודית ועוד. גם בחדר בריחה נייד, יהיה לרשותכם זמן מוגבל של כשעה אחת על מנת לפתור את החידות, וכמובן שגם כאן עבודת צוות ושיתוף פעולה הם המפתח. 

כמה עולה חדר בריחה נייד- למי זה מיועד?

לכולם. כל מי שרוצה יכול להזמין חדר בריחה נייד ולהנות מהחוויה גם בבית. הדבר מתאים לאירועים חברתיים, לאירועי חברה של בתי עסק, סתם למפגש משפחתי מהנה שאתם רוצים לתת לו טוויסט כיפי ועוד. 

תוכלו להתאים את חדר הבריחה הנייד לקבוצות בגדלים שונים, בגילאים שונים, לאווירה שאתם מעוניינים לקבל. תוכלו להנות מחדר בריחה נייד עם קבוצה קטנה של 5 משתתפים או שתוכלו לבחור בחדר בריחה נייד לכמות משתתפים גדולה יותר ועוד מגוון אפשרויות. 

 

כמה עולה חדר בריחה נייד- בימי גיבוש

הזמנת חדר בריחה נייד היא דבר נפוץ במיוחד באירועי חברה וימי גיבוש. ימי גיבוש נועדו לחבר בין העובדים, להכניס אווירה טובה למשרד ולהגביר את המוטיבציה של העובדים. על מנת להצליח ביום גיבוש ולהפוך אותו למקורי וחווייתי חשוב לבחור בפעילות מתאימה שתרומם את העובדים שלכם ותחבר ביניהם. חדרי בריחה מחייבים שיתוף פעולה ועבודת צוות כך שהם כלי מצוין לחיבור וגיבוש בין עובדים. כמו כן, האלמנט של המתח והמסתורין שמתווסף לחוויה הופך את המשחק לחווייתי במיוחד ומעניק למשחקים בו זכרונות טובים ומגוונים. 

בנוסף יש לקחת בחשבון כי חדר בריחה נייד הוא בסיס מצוין ליום גיבוש, אך הוא מהווה גם כלי לפיתוח יכולות ארגוניות והוא משקף מגוון יכולות בארגון- 

 • מידת שיתוף הפעולה בין חברי הצוות השונים. 
 • יכולת לפעול במצבי לחץ, חוסר וודאות.
 • יכולת לפעול בזמן מוגבל. 
 • יכולת לחשוב באופן יצירתי ולקחת בחשבון את כל האלמנטים שעומדים מולם. 
 • יכולת לתת פידבק חיובי לחברי הקבוצה. 
 • יכולת הובלה, יוזמה והנהגה של חברי הקבוצה.

 

כמה עולה חדר בריחה נייד לילדיםכמה עולה חדר בריחה נייד- לילדים

חדרי בריחה ניידים לילדים הם פתרון מצוין לקטנטנים שלנו, מאחר וקשה לתת להם להינעל בחדר בריחה אמיתי ולפתור חידות בלי שנהיה שם לידם. לכן, על מנת לאפשר להם להנות מהחוויה ולאפשר לכם לשדרג את יום ההולדת שלהם או כל פעילות חברתית שתרצו, קיימים חדרי בריחה ניידים לילדים. 

כל ילד יכול להתחבר לחדר בריחה נייד. קיימים מגוון סוגים שמתאימים לילדים שונים עם תחומי עניין שונים. אם הילד שלכם אוהב זומבים תוכלו לבחור לו חדר בריחה נייד בנושא זומבים, תוכלו לבחור בחדר בריחה על אבירים, בנושאי מסעות, מדענים ועוד מגוון נושאים מעניינים. 

כמו כן, כל ילד יכול לבחור את סוג המשימות שמעניינות אותו ולהתמקד בהן. יש משימות שמצריכות יותר זיכרון ואילו משימות אחרות שמצריכות יותר אומץ ומשימות שמצריכות יכולת פתרון של פאזלים. כך כל ילד יכול למצוא את עצמו במשימות שהוא מתחבר אליהן יותר בהתאם ליכולות ולהעדפות שלו. 

כמו כן, כפי שציינו כבר מספר פעמים, חדרי בריחה מצריכים עבודת צוות ושיתוף פעולה. כך גם בחדר בריחה נייד לילדים. הילדים עוזרים אחד לשני על מנת להצליח לפתור את החידות ביחד וכך גם מתגבשים ומתחברים אחד לשני. 

אז כמה עולה חדר בריחה נייד?

קשה לענות על השאלה הזו באופן חד משמעי מאחר שהמחיר של חדר בריחה נייד מושפע מגורמים שונים. ריכזנו לכם את הגורמים המשפיעים על המחיר- 

 • חברה- המחיר של חדר בריחה נייד משתנה לחברה לחברה. לכן, ערכו השוואת מחירים בין החברות השונות ובדקו מה כל חברה מציעה בתמורה למחיר שהיא מבקשת. 
 • סוג החדר הנייד- קיימים חדרי בריחה ניידים בהם יש להקים מתחם שלם הכולל קירות וחדר בקרה חיצוני או חדרים שמגיעים ויש להקים מתחם חדרי בריחה עם תפאורה מיוחדת וציוד מלא של חידות ומשימות מאתגרות. לעומת זאת, קיימים חדרי בריחה ניידים בהם מחלקים קופסאות על שולחנות ויש לפתור את החידה על גבי השולחן. מדובר בשתי חוויות מסוגים שונים, כאשר כל אחת מהנה בדרך שלה והמחיר יושפע מכך באופן משמעותי. 
 • משך זמן המשחק- קיימים חדרי בריחה ניידים קצרים שאורכים כ-30 דקות ואילו חדרי בריחה של שעה וחצי. כמובן שמשך הזמן של המשחק יושפע מסוג החדר ואופי הפעילות בו. 
 • כמות המשתתפים- האם מדובר במשחק יחסית קטן של כארבעה משתתפים או שמדובר בקבוצה גדולה. במידה שמדובר בקבוצה גדולה ייתכנו מספר סבבים שיופעלו באותו היום מה שישפיע על המחיר גם כן. 
 • גיל המשתתפים- האם מדובר בחדר בריחה נייד לילדים שמצריך גם איש הפעלה שייתן רמזים ויסייע לילדים בפתרון החידות? 
 • כמות הקבוצות- במידה שמדובר בהפעלה של קבוצה אחת, כל עלויות השינוע, ההקמה והמפעילים יהיו על הקבוצה הזאת. לעומת זאת, במידה שיש יותר מקבוצה אחת שמשחקת, העלויות על השינוע, ההקמה והמפעילים יתחלקו בין הקבוצות וכך העלות למשתתף תרד. 

בממוצע, חדר בריחה נייד ינוע בין 100 לבין 200 שקלים למשתתף, בהתאם לגורמים שציינו מעל. 

כמה עולה חדר בריחה נייד
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email