חידות לחדר בריחה

 

חידות לחדר בריחהאנשים רבים אוהבים מאוד את ז׳אנר הרפתקאות הבילוש בסגנון ג׳יימס בונד כאשר רבים אף נוסעים לכנסים של חובבים בנושאי פתרון חידות בילוש או משתתפים בסמינרים ברחבי האינטרנט בנושאים דומים. אחד הדברים שיכולים לאפשר לנו להרגיש בלשים לכמה שעות הם חדרי בריחה שכשמם כן הם. הם מאפשרים לנו לברוח מן המציאות בה אנו חיים ולרגע להיות משהו שאנחנו רוצים להיות ואין לנו את האפשרות להיות בחיי היום יום שלנו, במציאות.

 

במסגרת הפעילות בחדרי הבריחה אנו צריכים להיכנס לנעליה של דמות או מספר דמויות ולפצח תעלומה כלשהי, לפתור חידה או בעיה שתשפיע על גורלם של אנשים רבים כאשר אנו צריכים להשתמש במחשבה שלנו, באנשים שאיתנו ועוד כלים שנמצא בחדר הבריחה. מיטב המוחות בארץ עמלים על חידות לחדר בריחה שיציתו את הדמיון שלכם ויגרמו לכם להזיע ולעבוד קשה מאוד לפני שתגיעו לפתרון הנכסף.

 

סוגי חידות לחדר בריחה

ישנן מגוון רב של חידות לחדר בריחה שאנו רואים ברחבי הארץ הקשורים בתחומים שונים, כאשר כל אחד יכול למצוא לעצמו תת תחום אליו הוא מתחבר יותר כמו למשל חבורה של מדענים שצריכה לפצח נוסחא של חומר סודי שבמקרה הזה למשל החידה מערבת מעט ידע בסיסי בכימיה או ביולוגיה, למרות שכמובן לא צריך ידע מקדים מקצועי על מנת לפצח את החידה.

 

מעבר לכך ישנן חידות העוסקות בנושאי ריגול בהן תמצאו את עצמכם בלב פרשיות ריגול ותצטרכו לפעול מעבר לקווי האויב, לעיתים עם תפאורה של שחקנים שצריכים לדמות את האויב. לעיתים תמצאו את עצמכם בתור גיבורים מזדמנים שצריכים לעצור פעולת טרור כזו או אחרת שצריכה לקרות בזמן ושעה מסויימים שאותם תצטרכו לגלות ועוד מגוון רב חידות שונות.

 

אנחנו במרכז לחדרי בריחה מאמינים שכל אחד צריך ללכת לחדר בריחה אליו הוא מתחבר באופן מוחלט כאשר חלק מהבחירה חייבת להיות סביב נושא אליו אתם מתחברים, ושנושא החידה של החדר ידבר אליכם ותתחברו גם אליו. לכן באתר שלנו תוכלו לבחור חדרי בריחה בנושאים שונים ולהזמין את החדר שמתאים לכם ביותר על פי הנושא ועל פי עוד מגוון רב של פרמטרים אותם תוכלו לקבוע.

 

 

מה המחיר של חדר בריחה?

המחיר של השתתפות בחדר בריחה משתנה מחדר אחד לאחר ותלוי במגוון רב של דברים כמו למשל המיקום של החדר, האם החדר מצריך מספר רב של שחקנים, מספר המשתתפים ועוד. חדר בריחה עבור קבוצה קטנה של עד ארבעה משתתפים יעלה לנו בין 120 ש״ח ל- 140 ש״ח למשתתף כאשר במידה והקבוצה שלכם גדולה יותר המחיר יהיה זול יותר עבור משתתף. קבוצה של בין ארבעה לשמונה תשלם בין 120 ש״ח ל- 100 ש״ח וקבוצה של מעל שמונה משתתפים תשלם בין 90 ש״ח ל-100 ש״ח עבור משתתף.

 

חדרי בריחה ב

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

חדר בריחה נייד לילדים
בלוג

חדר בריחה נייד לילדים

חדר בריחה נייד לילדים חדרי בריחה נחשבים לאחת הפעילויות המהנות ביותר, הרי מי לא אוהב להרגיש כמו שרלוק הולמס? חדרי

כמה עולה חדר בריחה נייד
בלוג

כמה עולה חדר בריחה נייד?

חדרי בריחה ניידים הפכו לאחת הפעילויות המגבשות, המהנות והפופולריות. כאשר אתם מזמינים חדר בריחה נייד אתם נהנים מפעילות משותפת מבלי

חדר בריחה נייד
בלוג

חדר בריחה נייד

תקופה הקורונה הביאה קשיים רבים לעולם שלנו. אחד הקשיים הבולטים בהם הוא הפחד מהתקבצות של אנשים במקומות סגורים. כתוצאה מכך

חדר בריחה ניייד

חדר בריחה נייד יום הולדת

תקופת הקורונה בה לא יכולנו לצאת מהבית גרמה לכולנו לנסות לחשוב מחוץ לקופסא, להמשיך בחיים הרגילים שלנו בצורה קצת שונה.

חדר בריחה ניייד

חדר בריחה נייד למשפחה

חדר בריחה נייד למשפחה הוא חדר בריחה שיכול להתאים לאירועים שונים ואפילו בשביל בילוי משותף לצורך גיבוש משפחתי. למען האמת,

חדר בריחה נייד לילדים
חדר בריחה ניייד

חדר בריחה נייד לילדים עלות

עבור חדר בריחה נייד לילדים עלות משתנה בהתאם לפרמטרים רבים אשר בהם נתעסק היום. אם אתם חושבים על חדר בריחה